Oferta biura kredytowego

Nasze biuro kredytowe zajmuje się kompleksową pomocą w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania kredytowego. Oceniamy zdolność kredytową i doradzamy, jak ją zwiększyć. Przygotowujemy symulacje kredytowe, pozwalające sprawdzić warunki kredytowania w poszczególnych bankach, pomagamy w skompletowaniu dokumentów oraz kontaktowaniu się z bankami. Służymy poradą przy analizie umowy kredytowej i wskazujemy jej wady. Doradztwo kredytowe oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i zespołowi profesjonalistów specjalizujemy się w pośrednictwie kredytowym kredytów hipotecznych i gotówkowych. Nasze biuro kredytowe zajmuje się także pomocą przy kredytach konsolidacyjnych, samochodowych i refinansowaniu kredytów.

Zajmujemy się także kredytami firmowymi:

  • obrotowym,
  • inwestycyjnym,
  • deweloperskim,
  • pożyczkami hipotecznymi, przeznaczonymi na dowolny cel dotyczący prowadzonej działalności.

Przedsiębiorcom, którzy nie mogą skorzystać z kredytu inwestycyjnego, pomagamy przejść przez procedury leasingu.

Który kredyt wybrać?

Klienci przed zakupem nieruchomości często zastanawiają się, jaki kredyt zaciągnąć: gotówkowy czy hipoteczny. Kredyty gotówkowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć wielu formalności, ponieważ aby go otrzymać, często wystarcza zaledwie dowód osobisty i oświadczenie o dochodach. Procedura uruchomienia kredytu hipotecznego jest dłuższa i bardziej skomplikowana, ponieważ można go zaciągnąć na dłuższy okres kredytowania. Wymagana jest także bardziej szczegółowa dokumentacja potwierdzająca dochody klienta i dotycząca nabywanej nieruchomości.

kredyty bankowe