O nas

Firma BBKL działa na rynku od 1998 roku. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Oferujemy pomoc w zakresie wszelkiego rodzaju kredytów bankowych oraz pożyczek pozabankowych. Nasz zespół tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem, bardzo zaangażowane w wykonywaną pracę. Cechuje nas profesjonalizm i solidność oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki usługom naszej firmy każdy kredytobiorca może zaciągnąć korzystny kredyt na optymalnych dla siebie warunkach.

Księgowość dla firm

Świadczymy także usługi rachunkowe we Wrocławiu i okolicach. Oferujemy pełen zakres usług księgowo-płacowych dla jednoosobowych działalności oraz firm różnej wielkości i reprezentujących różne branże. Rozliczenia realizujemy w wymaganym terminie. Zajmujemy się również obsługą kadrową pracowników. Gwarantujemy miłą i szybką obsługę oraz rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia.

 

kredyty

Wierzymy w rozwój

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek usług rachunkowych i doradztwa kredytowego jest nasycony, kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój kompetencji oraz dążenie do oferowania najwyższej jakości. W naszym biurze podchodzimy do tego zadania z pełnym zaangażowaniem, dbając o to, aby na bieżąco aktualizować i poszerzać posiadaną wiedzę. Rozwój kwalifikacji zawodowych w naszym biurze obejmuje zarówno zdobywanie nowej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności.

Biuro BBKL może poszczycić się ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, co jest nie tylko dowodem naszej solidności, ale także gwarancją jakości świadczonych usług. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, którzy doceniają nasze profesjonalne podejście oraz rzetelność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura zlokalizowanego we Wrocławiu.

 

Baner biuro