Usługi rachunkowe we Wrocławiu

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowe dla każdej branży. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, księgowością pełną i uproszczoną oraz usługami księgowo-płacowymi dla małych i średnich firm, bez względu na formę prowadzenia działalności. Wszystkim klientom rzeczowo i przejrzyście odpowiadamy na pytania dotyczące prowadzenia księgowości.

Mikroprzedsiębiorcom pomagamy w założeniu działalności gospodarczej – wypełnimy wniosek CEIDG, pomożemy w doborze formy opodatkowania. Zajmujemy się także zakładaniem spółek – składamy wnioski do KRS, portalu Ministerstwa Sprawiedliwości i przygotowujemy dokumenty do rejestracji w Urzędzie Skarbowym. Osobom prywatnym proponujemy roczne rozliczanie podatku PIT z uwzględnieniem przysługujących ulg. Wyróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie – nasze usługi świadczymy od 1998 roku.

Ofertę usług rachunkowych dopasowujemy do potrzeb klientów.

Czy korzystanie z usług biura rachunkowego jest obowiązkowe?

Korzystanie z usług biura rachunkowego nie jest obowiązkowe, jednak pozwala na przekazanie usług rachunkowych w ręce najlepszych specjalistów, którzy stale aktualizują swoją wiedzę na temat:

Jest to spora oszczędność czasu dla osób, które podejmują się prowadzenia księgowości samodzielnie. Przekazanie usług rachunkowych do zewnętrznej firmy pozwala także zmniejszyć koszty przedsiębiorstwa.

 

usługi rachunkowe

Zakres oferowanych przez nas usług księgowo-płacowych będzie odpowiednio dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy służyć wsparciem od początku istnienia Państwa firmy oraz na wszystkich etapach jej rozwoju. Świadczymy usługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Zachęcamy do kontaktu z firmą BBKL. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty.